محل تبلیغات شما
کوروش تهامی در سریال دل
کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگویی در خصوص فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول سریال نمایش خانگی "دل" به کارگردانی منوچهر هادی هستم. علاوه بر این سریال قرار است در یک اثر سینمایی به کارگردانی سید جلال دهقانی اشکذری به ایفای نقش بپردازم.

وی سریال دل» را نخستین تجربه خود در عرصه نمایش خانگی دانست و افزود: پیشتر در نمایش خانگی سریال آشوب را داشتم. البته آشوب فیلم سینمایی بود که به سریال تبدیل شد، اما سریال دل نخستین تجربه من در سریال شبکه نمایش خانگی به طور رسمی است.

بازیگر فیلم "رگ خواب" درباره تجربه بازی در عرصه نمایش خانگی اضافه کرد: در عرصه نمایش خانگی برخی نیازهای بازیگر بهتر و در شرایط مناسب‌تری فراهم می‌شود و این عامل بخشی از نگرانی‌های بازیگر را کم می‌کند. این اولین تجربه من است اما از پیشتر دوستانم شنیده بودم که شرایط بازی در سریال‌های نمایش خانگی بسیار آرام‌تر است.

وی درباره نوع انتخاب سریال دل برای ایفای نقش تاکید کرد: فکر می‌کنم سریال دل کار عجیبی از آب در بیاید زیرا خود من در هنگام خواندن فیلمنامه از موضوعش حیرت کرده بودم. احساسم به من می‌گوید که سریال دل از همان اولین قسمت مخاطب را جذب می‌کند زیرا شروع بسیار خوبی دارد.

دانلود قسمت هشتم 8 سریال دل

دانلود قسمت هفتم 7 سریال دل

دانلود قسمت ششم 6 سریال دل

سریال ,نمایش ,خانگی ,دل ,بازیگر ,تجربه ,نمایش خانگی ,در عرصه ,سریال دل ,عرصه نمایش ,به کارگردانی ,عرصه نمایش خانگی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Scott's blog وب عمومی (همه چیز در یک نگاه) کسب درامد،کاردرمنزل forsimpwordvasc خانمی با طعم طنز کانون فرهنگی عاشقان ثار الله مسجد صاحب الزمان (عج)چاه گزی cenmibansri دانلود آهنگ شاد جدید anzab چهرگان (انزاب) Fernando's info